Logo Domov dôchodcov a domov sociálnych služieb Sušany
ZÁKAZ NÁVŠTEV !!!
z nariadenia RUVZ Lučenec od 14.9.2020 platí zákaz návštev v zariadení sociálnych služieb Domov dôchodcov a domov sociálnych služieb Sušany do odvolania.

Služba Sušany : 0907 697 515
Ústredňa Sušany : 047/5678180
Služba Hrnčiarske Zalužany : 0911 067 792

Ing. Miroslav Bičan, riaditeľ: 0905 323 066

Čaro Vianoc s Fialôčkou

DSC_5250

Čas adventný nám prišli spríjemniť krásnymi melódiami aj členovia spevokolu Fialôčka z Poltára. Členovia spevokolu sú tiež už seniori a možno aj preto sa naši klienti vždy na nich tešia. V úvode sa našim klientom prihovorila vedúca súboru pani Királyová.

Na zahriatie sme si spoločne so spevokolom zaspievali známe ľudové piesne. Celé vystúpenie sa však nazývalo Čaro Vianoc, preto sme neskôr spievali známe koledy a vianočné piesne popretkávané hovoreným slovom a vianočnými vinšmi. Pôvodne vystúpenie malo trvať kratšie, ale naši seniori si rozkazovali rôzne piesne – či už ľudové alebo vianočné koledy, a tak sa naše spoločné stretnutie pekne predĺžilo.

Klienti žiarili spokojnosťou, z vystúpenia mali radosť a členovia spevokolu radi pridali o pár piesní naviac. Dobrá nálada z tohto vystúpenia sa preniesla aj do izieb klientov, aj neskôr bolo počuť z niektorých izieb spev a čaro blížiacich sa vianočných sviatkov začalo určite práve vtedy pôsobiť aj v našom domove.

Priložené fotografie