Naše najnovšie aktivity

Resize of 20210818_103132

Viacerí naši klienti prejavili záujem a navrhli, aby sme si niekedy spoločne pozreli fotky z našich aktivít a výletov v minulom období. A tak sme sa v jedno dopoludnie stretli v spoločenskej miestnosti a v rámci reminiscenčnej aktivity (práca so spomienkami napr. prostredníctvom starších fotografií) sme si spoločne pozerali fotografie na počítači. Zaspomínali sme si na jednotlivé akcie, výlety, pripomenuli sme si niektoré vtipné situácie, ktoré sa nám vybavili v pamäti pri pozeraní fotiek. Všetko sme živo okomentovali, veľa sme sa nasmiali. 

Ďalší deň nasledovalo zasa pedikérske dopoludnie, ktoré mávame raz za dva mesiace. Klienti sa na to vždy tešia, lebo vtedy majú príležitosť porozprávať sa s pani pedikérkou, ktorá k nám na naše požiadanie vždy príde.

Cez víkendy zasa naše opatrovateľky za pekného počasia vyviezú na čerstvý vzduch aj našich imobilných klientov z lôžkovej časti. Spoločne si dopoludnia posedia na dvorčeku pred domovom, zalejú im na požiadanie kávu alebo iba posedia pri minerálke a spoločnom rozhovore s klientmi.

Priložené fotografie