Oslavovali sme aj s príbuznými

DSC_0624

Dve naše klientky hneď v januári oslavovali životné jubileá – 80. narodeniny. Pani Jolka sa 80-tky dožila hneď na úvod roka a to 1. januára. Zablahoželať jej prišla neter, sestra, synovci. Pri torte a s ananásovým džúsom zaspievali Živió aj členky Rady klientov. Pani Jolka od klientky pani Milky dostala na pamiatku aj krásne uháčkovaného motýlika.

V polovici januára svoje 80-tiny oslávila aj pani Márta s dcérou a tromi spolužiačkami z gymnázia, ktoré sú aj jej celoživotnými priateľkami. Pri stretnutí bolo veru veselo, lebo zhovorčivé kamarátky spomínali na študentské časy, na svoju mladosť, na zážitky s deťmi, aj na ich pravidelné kamarátske stretnutia až doteraz. Smiali sa, ako budú postupne tento rok každá z nich oslavovať tú svoju 80-ku a túto štafetu osláv začala práve naša pani Márta. 

Nálada pri obidvoch oslavách bola výborná, veľa sme sa nasmiali. Naše obidve oslávenkyne si zaspomínali, či už s príbuznými, alebo kamarátkami a ešte dlho v nich doznievali tieto krásne chvíle s najbližšími. 

Priložené fotografie