Logo Domov dôchodcov a domov sociálnych služieb Sušany
ZÁKAZ NÁVŠTEV !!!
z nariadenia RUVZ Lučenec od 14.9.2020 platí zákaz návštev v zariadení sociálnych služieb Domov dôchodcov a domov sociálnych služieb Sušany do odvolania.

Služba Sušany : 0907 697 515
Ústredňa Sušany : 047/5678180
Služba Hrnčiarske Zalužany : 0911 067 792

Ing. Miroslav Bičan, riaditeľ: 0905 323 066

Podporujeme sa navzájom

DSC_6792

Podpora a priazeň človeka človeku sa dá vyjadriť rôznymi spôsobmi. Krásna myšlienka podpory vznikala na personálnom oddelení spoločnosti IBM Slovensko v Bratislave. Pracovníci tohto oddelenia urobili medzi sebou finančnú zbierku a za vyzbierané peniaze kúpili voňavé levanduľové vrecúška a srdiečka, ktoré zhotovili deti s autizmom v Trnave v Centre Ôsmy svetadiel. Tieto voňavé darčeky nám doniesla pracovníčka personálneho oddelenia IBM Slovensko p. Janka Janoštiaková, ktorá je rodáčkou zo susednej obce Hrnčiarske Zalužany. Bola to úžasná myšlienka spojiť takouto formou podpory 3 generácie – deti s hendikepom, ktoré voňavé vrecúška vyrobili, stredná generácia v zastúpení pracovníkov personálneho oddelenia IBM Slovensko, ktorí finančne projekt podporili a seniorov v našom domove, ktorých voňavé vrecúška a srdiečka počas vianočných sviatkov veľmi príjemne prekvapili a potešili.

Opäť raz sme sa presvedčili, že ani na našich seniorov v domovoch dôchodcov okolie nezabúda a aj takouto nezištnou formou sa im snaží spríjemniť pobyt v našom zariadení. Naši starkí úprimne ďakujú deťom za krásne darčeky a p. Janke Janoštiakovej a jej kolegom za túto krásnu myšlienku podpory a priazne v čase vianočnom.

Priložené fotografie